• Кислотоупорная плитка для любого производства
  • Появились какие-то вопросы? Позвоните нам +38 (057) 751-75-70
  • Торговый дом "КЛИНКЕР-ГРУПП"
  • 61057, г. Харьков, ул. Гражданская, 30
  • Время работы
  • ПН-СБ:9.30 до 19.00

Історія

Одним з найпопулярніших видів тари є дерев’яні піддони (палети). Зроблені з твердих сортів дерев, вони забезпечують якісне транспортування товарів і вантажів і незамінні на кожному підприємстві. Саме тому продаж піддонів з дерева сьогодні така популярна і потрібна послуга.

Шукаєте дійсно якісні дерев’яні піддони, звертайтеся до нас! Компанія «Skify» пропонує кращу продукцію за максимально доступними цінами. Ми є офіційним виробником ліцензованих піддонів Epal. Шашечки піддонів від «Skify» виготовлені з масивного або пресованого дерева, що забезпечує їм максимальну надійність в експлуатації.

Однією з найбільших переваг дерев’яних піддонів Epal є те, що на відміну від пластикової тари, вони підлягають ремонту. Наша компанія за помірними цінами з радістю відремонтує пошкоджені піддони з дерева, чим суттєво продовжить термін експлуатації, і вам не доведеться купувати нову тару.

Наші піддони з легкістю можна ідентифікувати, адже на кожному вказано рік і місяць виробництва, а також присутня жовта скоба Epal та маркування IPPC.

Окрім продажу дерев’яних піддонів, наше підприємство також займається закупівлею, продажами і пересортовування піддонів, які були у вжитку. Тому якщо ви хочете продати цю тару за вигідними цінами, звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте. У нас ви завжди знайдете дерев’яні піддони в широкому асортименті і високій якості, а також вигідно реалізуєте цю продукцію.

Звертайтеся в «Skify», і ви отримаєте те, що давно шукали!

Загальні кроки розвитку компанії

2002

Засновано Приватне підприємство «СКІФИ» - виробник дерев'яної тари

2005

збільшення обсягів виробництва за рахунок встановлення автоматичної лінії по виробництву піддонів «STORTI»

2006

підприємство отримало європейську ліцензію на виробництво піддонів EPAL (Піддони EUR1 - 800x1200x144 та EUR3 - 1000x1200x144)

2008

впроваджено новітню технологію виробництва пресованих кронштейнів для піддонів та відповідну ліцензію EPAL

2010

збільшення обсягів виробництва піддонів до 4500 піддонів в 1 робочий день. Встановлення виробничої лінії VECTOR

2012

встановлення лінії для розпилювання лісу A.Costa Righi

2016

запроваджено виробництво палетних бортів